KIEDY BĘDZIE DOSTĘPNY INTERESUJĄCY MNIE PRODUKT?

Utworzone przez Mateusz Tomczak, Zmodyfikowano dnia Tue, 08 Aug 2023 o 02:52 PM wg Mateusz Tomczak

Aby sprawdzić dostępność produktów marki Accent-Bikes, udaj się na stronę internetową naszego dystrybutora -  Velo.pl  lub  DobreSklepyRowerowe.pl Na karcie każdego produktu widnieje sekcja "Dostępność" w prawej części strony. Znajdziesz w niej kody z przypisanym znaczkiem dostępności:

Jeżeli produkt jest dostępny, znajdziesz przy nim zielone oznaczenie:


Jeżeli posiadamy ostatnią sztukę danego produktu, znajdziesz przy nim czerwone oznaczenie:


Jeżeli produkt jest niedostępny, znajdziesz przy nim niebieskie oznaczenie:

Kliknij w przycisk „Gdzie kupić” obok wybranego kodu produktu, aby sprawdzić w którym sklepie dostępny jest poszukiwany produkt.


Jeśli okaże się, że wybrany towar jest aktualnie niedostępny w magazynie naszej firmy i sklepach współpracujących - kliknij w przycisk „Gdzie kupić” aby skorzystać z powiadomienia o ponownej dostępności. W celu uzyskania informacji, kiedy spodziewana jest jego najbliższa dostawa - prosimy o kontakt mailowy.* Zastrzegamy, iż informacje dotyczące dostępności produktów pochodzą z naszego systemu informatycznego. Aktualizacja danych odbywa się okresowo. Ceny dostępne na stronach są sugerowanymi cenami detalicznymi. Finalną cenę zakupu uzgodnij ze sprzedawcą. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi Partnerami. Kliknij w przyciski Dostępne lub Kup lokalnie widoczne wybranym sklepie, aby nawiązać kontakt.Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł